Language version

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, příspěvková organizace Pardubického kraje, vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ pro pozici kurátor expozice českého karosářství

pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek

doba zaměstnání:
smlouva na jeden rok, poté na dobu neurčitou

hlavní náplň práce:
badatelská a publikační činnost týkající se techniky (zejména karosářství)
provázení návštěvníků expozicí českého karosářství
tvorba výstav a expozic zaměřených na dopravu

požadavky:
vysokoškolské vzdělání – obor historie nebo příbuzné obory (doložené kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání)
aktivní zájem o techniku
schopnost samostatně se vzdělávat v oboru, schopnost pracovat v týmu na dalších úkolech muzea, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, samostatnost, iniciativa
základní znalost práce s PC (Word, Excel) a aktivní využívání internetu
řidičský průkaz skupiny B
základní znalost AJ výhodou
čistý trestní rejstřík

pracovní doba a plat:
celý úvazek
standardní pracovní doba po-pá
třída 11

nástup: od 1. července 2017
místo výkonu práce: Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, A. V. Šembery 125 (+ náměstí Přemysla Otakara II. 96), 566 01 Vysoké Mýto

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail junek@muzeum-myto.cz do 16. 6. 2017.
Případné dotazy zodpoví Mgr. Jiří Junek, ředitel muzea, tel. 465 461 951, 731 487 773.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.

Otevírací doba muzea
Po zavřeno
Út - Pá 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
So - Ne 9:00 - 12:00, 13:30 - 17:00