IV. ročník literárně-degustačního večera IN VINO LITTERIS: Víno, kozičky, lulánek, hubička z nemravné lidové slovesnosti kytička

Vinotéka u Svatého Vincence a Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě Vás zvou na další ročník literárně-degustačního večera IN VINO LITTERIS, který se uskuteční 23. srpna 2014 od 19:00 hod. v prostorách Regionálního muzea ve Vysokém Mýtě.

Letošní ročník bude prezentovat tvořivost a projevy našeho lidu, které jiní raději zatajovali a cenzurovalii. Jinými slovy předvede český folklór, ponechaný v původní podobě, kterýžto bude měšťanskému uchu možná znít poněkud hrubě.

Přijďte ochutnat dobré víno a poslechnout si českou (s)prostonárodní poezii v jemném provedení Apoleny Veldové, Milana Kačmarčíka a speciálního hosta a držitele činoherní ceny Thálie Zbigniewa Kaliny, člena Městských divadel pražských.

Program je vhodný od 18 let. Vstupné: 200,- Kč. Vstupenky jsou v předprodeji k dostání ve Vinotéce u Svatého Vincence a v pokladně Regionálního muzea.