Výstava Milování v přírodě

Zajímalo vás někdy, k čemu je dobré pohlavní rozmnožování, nebo jak je to s věrností mezi zvířaty? Nyní máte možnost to zjistit. Tyto i mnoho dalších informací totiž přináší nová výstava v našem muzeu s názvem Milování v přírodě. Výstavou, která je zapůjčena z Vlastivědného muzea v Olomouci, vás provede řada obrázků, exponátů a také interaktivních prvků. Budete si tak moci vyzkoušet závod spermií, nebo odhadnout, k jakému rodiči patří, které mládě.

Vernisáž proběhně 26. září za přítomnosti členů Základní kynologické organizace Vysoké Mýto, kteří si pro vás připravili speciální program.

Pro školní skupiny je také po předchozí odmluvě připraven výukový program, který žákům přiblíží obsah výstavy. Trvá jednu vyučovací hodinu a je určen především žákům 2. stupně ZŠ. Můžete se na něj objednat na tel. čísle 465 461 952 nebo na e-mailové adrese pokladna@muzeum-myto.cz. Blíže se můžete informovat také osobně během otevírací odby na pokladně našeho muzea.