Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, příspěvková organizace Pardubického kraje, vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

pro pozici dokumentátor

pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek

hlavní náplň práce:

fotografická dokumentace sbírek (ateliérová fotografie), aktivit muzea a dokumentace současnosti

požadavky:

středoškolské vzdělání

zkušenosti a znalosti v oblasti fotografování (výhodou ateliérová fotografie)

dobrá znalost práce s PC a grafického SW (Photoshop)

technická a manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, iniciativa, schopnost pracovat v týmu na dalších úkolech muzea

řidičský průkaz skupiny B výhodou

čistý trestní rejstřík

nabízíme:

plný pracovní úvazek na 1 rok s možností prodloužení na neurčito

standardní pracovní doba po-pá (příležitostně i o víkendech – vernisáže výstav, akce apod.)

platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů

prostor pro seberealizaci a odborný růst

zázemí stabilní příspěvkové organizace

5 týdnů dovolené

doplňující informace:

nástup: od 1. června 2024 (případně dle dohody)

místo výkonu práce: Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, A. V. Šembery 125, 566 01 Vysoké Mýto

Strukturovaný životopis a deset Vámi zhotovených digitálních fotografií (přednostně ateliérových či jiných) zasílejte na e-mail muzeum@muzeum-myto.cz do 15. května 2024.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Jiří Junek, ředitel muzea, tel. 465 461 951, 731 487 773.

Odesláním životopisu na výše uvedenou e-mailovou adresu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR..

Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.